Hakkımızda

Ekm Dosya ve Ofset

20 yıllık deneyime sahip EKM Dosya; Küreselleşmeye bağlı olarak kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlarıyla kullanıcılarına en güzel tasarım ile malzeme kalitesiyle dosya sektöründe hizmet veren lider işletme konumundadır. Gelişen teknolojiyi takip eden firmamız en son model makineler ve konusunda tecrübeli çalışanlarıyla birbirinden şık yelpazesiyle ürün çeşitliliği sunmaktadır. Firmamız cesur, yenilikçi ve kararlı adımlar ile Avukat dosyası imalatı yapıp Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kargo yaparak sektöründe öncü firma olarak hizmet vermektedir. EKM dosya tüm hukukçular için Adliye dosyaları, Büro dosyaları, Cepli dosyalar, Soruşturma ceza davası dosyaları, Hukuk dosyaları, Antetli kâğıt ve Zarf imalatı yapmaktadır. Türkiye genelinde 30000 avukat, hukuk büroları ve resmi kurumlara üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Bilginin çok değerli olduğu zamanımızda bilgilerin en uygun şekilde saklanılması son yıllar da daha çok önem kazanmıştır. Hukuki olarak her belgenin önemli bir değeri vardır. Hukuki işleri yürüten işlerinde en uygun olan dosyalama sistemini seçmeli ve dosyalamayı sistemli ve düzenli bir şekilde yürütmelidir. Bu arşivlemenin yapılması ise firmamız tarafından imal edilen karton dosyalar ile mümkün olmaktadır. Tüm müşterilerimizin istediği tasarım, renk ve diğer özellikler dikkate alınarak imalat işlemleri en ileri teknolojiler ile imal edilmektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’nin her yerine aynı kalitede hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviye de yakalamaya çalışan, gelişen teknolojiyi takip ederek sürekli fark yaratan istikrarlı bir şekilde büyümeyi hedef edinmiş bir işletme olmaktır.

Misyonumuz

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz edip anlayarak doğru çözüm odaklı, geniş temsilcilik ağına sahip ürün yelpazesi ile tüm hukukçulara ve dosya ihtiyacı olan her kesime en hızlı şekilde ulaştırarak müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmaktır.