Avukat Dosyaları ve Adliye Dosyaları Karton Çeşitleri Nelerdir? ve Avukatlar için önemi nedir?

Avukat dosyaları ve Adliye dosyaları avukatların cübbeden sonra en çok ihtiyaç duydukları, her an elinin altında olan adliye içinde ve dışında ellerinden düşmeyen dosyanın adıdır. Avukat dosyaları ve Adliye dosyaları değişik karton tiplerinden imal edilebilmektedir.

Hem Avukat dosyaları hem de Adliye dosyaları için Amerikan Bristol karton, C kalite Pembe karton, Pembe piyasa karton gibi farklı karton tipleri bulunmaktadır. Amerikan Bristol kartonlar yüksek dayanıklılığa sahip olduğu için uzun ömürlü ve dayanıklıdır. C kalite Pembe karton Avukatlarımızın genelde Adliye için seçmiş oldukları karton tipi olup pürüzlü ve toz tutan tiplerdir. Pembe piyasa karton çeşitleri ise yine Avukatlarımızın Adliye de kullanılan kartonlar olup C kalite Pembe kartonun bir düşük kalitesine sahiptir. Avukat dosyaları ve adliye dosyalarında tasarımlarda istenilen renk ve şekillerde değişiklik yapılabilmektedir.

Mahkeme dosyaları olarak da bilinen pembe renkli ucuz kartondan üretilmiş bu dosya çeşidini bu kadar önemli kılan nedir denildiğinde, bu dosya avukatların hayatıdır demek gerekebilir. Bahsi geçen bu pembe renkli ucuz fiyatlı karton dosyanın özellikleri nelerdir diye sorduğumuzda, aslında fazla bir özelliği olmayan sıradan tam kapaklı telli dosyanın üzerine tablo ilave edilmiş, değişik renklerde ve üzerinde hukuk bürosunun logo veya amblemini taşıyan özel olarak ilgili avukatlık bürosuna özel yaptırılmış mahkeme dosyaları bulunsa dahi avukatların tamamına yakını klasik pembe renkli dosyaları kullanmaktadır. İsimleri arasında ilk akla gelenleri saydığımızda, avukat dosyaları, dava dosyaları, icra dosyaları, adliye dosyaları, baro dosyaları, hukuk dosyaları ortaya çıkmaktadır. Avukatlar girdikleri her dava için bu dosyadan bir adet kullanmak zorundalar.

Avukat Dosyaları Uzun Süre Dayanıklı Olmalıdır

Hayatlarının en önemli davası dahi olsa dava ile ilgili bütün bilgileri içine koydukları bu ucuz karton dosyalar avukatların staj sürelerinden emekli olup işi bıraktıkları güne kadar en çok kullandıkları ürün olmaya devam edecektir. Avukat dosyaları ve Adliye dosyaları belki de müvekkilin milyonlarca lirasını kurtarmak için bu ucuz karton dava dosyası kullanılacak. Türkiye cumhuriyeti kurulduğundan günümüze kadar karton adliye dosyaları matbu olarak basılan ve ağır ceza mahkemesinden, en basit dava mahkemelerine kadar tüm avukatların aynı dosyayı kullandığı bu pembe renkli ucuz avukat dosyası fiyatları ile satın alınan dosyalar çok büyükten en basit davalara kadar şahitlik eden ürünlerdir.

Bu kadar önemli olan karton avukat dosyası nereden alınır konusunu incelemek gerekirse konusunda uzman ve profesyonel olan EKM Avukat dosyaları bu konuda en iyi firmadır.

Tüm avukatların ihtiyaçları olan toptan mahkeme, dava, avukat, adliye, baro, icra dosyalarını en iyi fiyat avantajı ile satın alabileceği, karton mahkeme dosyaları satışı yapan firmamız tüm avukatların en ucuz fiyatlarla satın alabileceği mahkeme dosya satışı yapmaktayız.

Geç kalmadan bizimle tanışarak en iyi fiyatlarla toptan avukat dosya ihtiyaçlarınızı en iyi fiyat avantajı ile firmamızdan satın alabilirsiniz.